Prenumerata

KIŠKIO OBUOLIUKAI – tai užduočių, žaidimų ir kūrybinių darbelių šablonų rinkinys 4 – 7 m. ikimokyklinukams, priešmokyklinukams, pirmokams. Pilnas džiaugsmo ir naujų idėjų! Originalus ir įtraukiantis net didžiausius skeptikus!

Užduotėlių žurnalą galima prenumeruoti ir pamiršti vargus ieškant įdomių, lietuviškų užduočių papildomam vaikų lavinimui. Pristatymas – elektroniniu būdu, į bet kurią pasaulio šalį!

***

KADA? Pirmąjį prenumeruojamą KIŠKIO OBUOLIUKŲ žurnalo numerį gausite iš karto po apmokėjimo (savo paskyroje ir el. laišku) – tai einamojo mėnesio KIŠKIO OBUOLIUKŲ numeris. Visi kiti – 12-tomis mėnesio dienomis.

KAIP? Prenumeruojamas žurnalas KIŠKIO OBUOLIUKAI  bus  jūsų asmeninėje paskyroje, bei siunčiamas el. paštu, PDF formatu.

KUR ATSISIŲSTI? Svetainėje idejupastas.lt, jūsų asmeninėje paskyroje.

Kiškio obuoliukai

Užduotys 4 – 7 m. vaikams spausdinimui. Senesnius užduočių rinkinius galima įsigyti Idėjų Pašto parduotuvėje, arba – prenumeruoti būsimus  pigiau! Prenumeratos pradžia  – nuo tada, kai atliekamas apmokėjimas. Pirmąjį šio mėnesio numerį – galėsite atsisiųsti iš karto.

Laikas kartu su vaikais

Džiaugsmas sprendžiant

Meniu