fbpx

Apie

Idėjų Pašto istorija prasideda nuo žmogaus.

Paprasto, naivaus optimisto.
Įsitikinusio, kad žmonės iš prigimties yra geri ir kad pasaulis nėra toks blogas, kokį rodo TV žinios.

Aš irgi buvau vaikas (nors dukra tuo dabar sunkiai tiki, taip kad aš netikėjau, kai apie savo vaikystę pasakodavo mano mama) 🙂

Mėgau kepti smėlio tortus, išsipurvinti iki ausų, piešti pagaliuku sumintoje žemėje, šaukštu kasti šachtų tunelius ant smėlio, miegoti ant tvarto lubų sukrauto šieno, valgyti neplautas uogas tiesiai iš sodo, žarglioti per kiemą kojūkais, rūpintis 100 triušių ferma, voliotis nuo miško kalno, maudytis prūde ir “Ežerkoje”, valgyti gogolį mogolį sukrovus malkas, šokinėti ant sprandžininės lovos, grybauti, žaisti naktines “pabaisas”, kasti sniegą, kūrenti laužą, važinėti dviračiu pušyne, iki nugriūvimo atkakliai mamos klausinėti kas iš ko padaryta, statyti lego fantastines mašinas, guminių batų galais spardyti pavasario purvynus ir daryti melioracijos griovius, suptis savadarbėse supynėse aplink ąžuolą, eiti 1,5 km. parsinešti laikraščių iš pašto dėžutės, važiuoti su arklio tempiamomis rogėmis arba traktorium į mokyklą (nors ir labai retai) :), sėdėti obelyje pusę dienos, kad tik nenukirptų ilgų ir susivėlusių plaukų… 🙂

Ir labai mėgau žaisti mokyklą. Tik mano mokiniai broliai niekada nebuvo itin susidomėję mokslu.. 🙂 Todėl su nekantrumu laukdavau kiekvienos rugsėjo 1-osios, kada pati galėsiu būti mokinė.

Mokiausiai mokiausi mokiausi, Studijavau, studijavau, studijavau. Paskui dirbau dirbau, keliavau, po to – auginau, auginau, augau, o tada – vedžiau renginius, edukacijas, stovyklas, mokytojavau, kūriau ir eksperimentavau.

O 2018 pabaigoje sugalvojau dalintis.
Ir taip atsirado “daigių sėklų” pilna Idėjų Pašto “dėžutė” Jūsų vaikams (nuosaviems ir tėvų patikėtiems 🙂
Populiariausios Idėjų Pašto siuntos yra lengvos ir elektroninės, nesunkiai pasiekia prenumeratorius, kur jie bebūtų – ar už Atlanto, ar čia, Lietuvoje.

Pagrindinis Idėjų Pašto produktas – elektroninis (spausdinimui paruoštas) PDF mėnesinis užduočių žurnalas 4-7 m. vaikams “Kiškio obuoliukai”.
Lietuviškas ir sukurtas čia, Lietuvoje, vienos vienkiemio svajotojos galvoje 🙂
Žurnalo pradžia – 2019 Sausis.

Užduočių tema artima to mėnesio šventėms, sezonui, aktualijoms arba šiaip – vaikams įdomiems dalykams 🙂
Užduočių rinkinys pasižymi įvairove. Prenumeratoriai čia randa užduočių dėmesio, pastabumo, logikos atminties, klausymo, vaizduotės lavinimui, smulkiosios ir stambiosios motorikos įgūdžiams stiprinti, skiemenų dėliojimo, fonetikos, skaičiavimo, rašymo, piešimo užduočių (kurios labiausiai patinka tėveliams), ir net emocinio intelekto ugdymo žaidimų ir užduočių, kurias ypatingai rekomenduojama atlikti drauge!

TAIP, ne paslaptis, būna, kad sudvejoju (Svarstyklėms taip neretai nutinka), ar verta, ar reikia, ar vaikams patinka?
Bet tada iš karto gaunu ženklą: kas nors atsiunčia nuotrauką, kaip su vaikais daro užduotis, sulaukiu metinės prenumeratos užsakymo, arba gaunu skambutį “Laba diena, ar čia jūs kuriate tuos nuostabius dalykus? Mūsų prenumerata baigiasi ir norime pratęsti kuo ilgiau – kad tie nuostabūs dalykai greitais nesibaigtų!”.
Nusišypsau visu savo vidumi. Sau ir visam pasauliui.
Užbarstau džiaugsmo ir meilės dulkių ant užduočių…
Ir KURIU toliau 🙂

Linkiu niekada nesustoti svajoti.
Jei nežinote kaip – pažiūrėkite į vaikus.
Jie tobuli kūrėjai ir svajotojai!

Auginkite ir aukite patys,

Su meile,
Asta

Asta Jasiulionienė Idėjų paštas užduočių autorė

Asta Jasiulionienė

Užduočių autorė
Meniu