fbpx

Prenumerata

KIŠKIO OBUOLIUKAI – tai užduočių, žaidimų ir kūrybinių darbelių šablonų rinkinys 4 – 7 m. ikimokyklinukams, priešmokyklinukams, pirmokams. Pilnas džiaugsmo ir naujų idėjų! Originalus ir įtraukiantis net didžiausius skeptikus!

Užduotėlių žurnalą galima prenumeruoti ir pamiršti vargus ieškant įdomių, lietuviškų užduočių papildomam vaikų lavinimui. Pristatymas – elektroniniu būdu, į bet kurią pasaulio šalį!

***

KADA? Pirmąjį prenumeruojamą KIŠKIO OBUOLIUKŲ žurnalo numerį gausite iš karto po apmokėjimo (savo paskyroje ir el. laišku) – tai einamojo mėnesio KIŠKIO OBUOLIUKŲ numeris. Kitus numerius gausite vėliau (kartą per mėn.)

KAIP? Prenumeruojamas žurnalas KIŠKIO OBUOLIUKAI  bus  jūsų asmeninėje paskyroje, bei siunčiamas el. paštu, PDF formatu.

KUR ATSISIŲSTI? Svetainėje idejupastas.lt, jūsų asmeninėje paskyroje.

Kiškio obuoliukai

Užduotys 4 – 7 m. vaikams spausdinimui. Senesnius užduočių rinkinius galima įsigyti Idėjų Pašto parduotuvėje, arba – prenumeruoti būsimus  pigiau! Prenumeratos pradžia  – nuo tada, kai atliekamas apmokėjimas. Pirmąjį šio mėnesio numerį – galėsite atsisiųsti iš karto.

Laikas kartu su vaikais

Džiaugsmas sprendžiant

Meniu